Geberit Gömme Rezervuar Servisi

13 Eyl. 19

Geberit Gömme Rezervuar Servisi

Geberit Gömme Rezervuar Servisi –0216 415 01 10

Geberit gömme rezervuarların, 50 senedir tüm dünyada 60 milyondan fazla montajı yapılmıştır. Güvenilirlikleriyle ünlüdürler. Her bir gömme rezervuar paketlenmeden ilkin sızdırmazlık testinden geçirilir. Gömme rezervuarlar ve montaj elemanları 10 yıl garantilidir. Yedek parça bulundurma garantisi 25 senedir.Alçıpan ve tuğla duvara montajına uygun gömme rezervuarlar mevcuttur. İsteğe bağlı olarak çift kademeli boşalım fonksiyonu, start-stop özellikli boşalım fonksiyonu yada büyük boşalım hacmi özellikleri kullanılabilir. Geberit Sigma gömme rezervuar (UP320), 12 santimetre’lik rezervuar, kendisini su tüketimi bakımından örnek haline getirecek şekilde 4,5 litrelik kapasiteyle de boşalım imkanı sunar. Netice olarak, WELL etiketinde tutarlı bir halde yüksek puanlar elde edilmiştir.

Banyoların geleceği için hazırlandı

Geberit montaj elemanları, Geberit AquaClean akıllı klozet sisteminin su bağlantısı için boş bir boru ihtiva eder. Bu boruyla, otomatik taharet sistemli Geberit AquaClean’ler istenildiği vakit yenilenebilir. Bazı hela sistemleri, fena kokuları direkt klozet seramiğinde emen ve gideren Geberit DuoFresh ile ek olarak donatılır.

Tüm Geberit montaj sistemleri için kullanıma sunulmuştur

Geberit gömme rezervuarlar; Geberit Duofix ( Alçıpan tipi duvarlar) , Geberit Kombifix (Tuğla, gazbeton yada bims şeklinde duvarlar) ve Geberit GIS montaj sistemleri için kullanılabilir. Geberit Sigma, Geberit Omega ve Geberit Alpha kumanda kapaklarına karşılık gelen gömme rezervuar versiyonları vardır. 82 santimetre, 98 santimetre ve 112 santimetre’lik üç değişik montaj yüksekliğinde, önden / üstten boşalım sunan modeller mevcuttur. Neredeyse tüm standart asma klozetlerle uyumludurlar. Geberit Sigma kumanda kapakları oldukça geniş uygulama seçenekleri ve konfor fonksiyonlarına haizdir. Geberit Omega boşalım sistemi ise esneklik ve belirgin derecede minik kumanda kapakları sunar.

Geberit Gömme Rezervuar Tamiri–0216 415 01 10