kale gömme rezervuar servisi

14 Eyl. 19

Kale Gömme Rezervuar Servisi

Kale Gömme Rezervuar Servisi

En temiz klozet serisi Kale’den: ‘Idea SmartYıkama

Seramik sağlık gereçleri sektörünün akılcı çözümler üreten deneyimli markası Kale, çevre dostu yeni serisi ‘Idea SmartYıkama Klozet’ ile kullananların yaşamını kolaylaştırıyor.

Yenilikçi bakış açısıyla tasarlayarak ürettiği estetik ve fonksiyonel banyo ürünlerini tüketiciyle buluşturan Kale, ‘Smart’ felsefesi ile tasarladığı, tasarrufa yönelik çevreci ürünlerle, tüketicilere dost çözümler sunmaya devam ediyor.

Kale’nin ‘Altın Çekül’ ödüllü klozeti

Türkiye’de yapı malzemesi alanında en iyi ürünün seçildiği ilk ve tek ödül ‘Altın Çekül’ü alan Kale, ‘SmartYıkama Klozet’ ile standart kanallı klozetlere bakılırsa yüzde 100 daha hijyenik ve kolay temizlenen bir sistem sunuyor. Kanalsız tasarımı yardımıyla kir ve bakteri tutmayan sistem, hem de jet tipi yıkama ile suyu, klozetin her yerine eşit şekilde dağıtıyor.

Su tasarruflu, çevre dostu ve hijyenik

Kale’nin su tasarrufu elde eden ‘AquaSmart’ grubunda yer edinen yeni çıkan ürünü ‘Idea SmartYıkama Asma Klozet’, hijyenik kanalsız yapısıyla kusursuz çalışıyor. ‘Idea SmartYıkama Asma Klozet’, kolay temizlenebilen iç hazneye haiz olması, suyun kendi hacimsel ağırlığını kullanarak ufak bir dağıtım noktasından tüm yüzeyi yıkaması, kanalsız yapısı, daha azca temizlik malzemesi kullanılmasından dolayı çevreye verilen zararı azaltması, üretiminde enerji tasarrufu sağlaması ve yalın tasarımı ile tüketici ve profesyonellerin bilhassa ilgisini çekiyor. Kale’nin yenilikçi serisi, 10 yıl ürün garantisiyle sunuluyor.

En temizi ‘SmartYıkama Klozet’

Akdeniz Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Kısmı’nün yapmış olduğu ‘Smart Yıkamalı Kanalsız Klozet ve Normal Yıkamalı Klozetteki Bakteriyel Tutunmanın İncelenmesi Netice Raporu’na bakılırsa, SmartYıkama Asma Klozet’in standart klozetlerden daha hijyenik olduğu onaylandı.

Anadolu Yakası Kale Gömme Rezervuar Tamiri– 0216 415 01 10

Avrupa Yakası Kale Gömme Rezervuar Tamiri– 0212 544 88 55